Hakkımızda

Hakkımızda

Güner&Dökmen Hukuk ve Arabuluculuk ofisi Avukat Arabulucu Pınar GÜNER AYDINCAN ve Avukat Cansın Irmak DÖKMEN tarafından Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesinde kurulmuştur.

Deneyimli ve alanında uzman avukatlar ve gelişime açık takip çalışanları ile Güner & Dökmen Hukuk ve Arabuluculuk ofisi, ekip çalışmasına dayalı, çözüm odaklı, sistematik ve sonuca dönük üretken yapısıyla kurumsal ve bireysel tüm müvekkillerine eksiksiz ve en doğru hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Ofisimiz özellikle Marmara Bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye’de; kurumsal ve bireysel alacakların tahsiline yönelik icra ve iflas hukuku, bankacılık ve finans hukuku, ceza hukuku ,tüketici hukuku, sigorta hukuku, idare hukuku, sözleşmeler ve borçlar hukuku, ticaret hukuku, şirketler ve kooperatifler hukuku, iş ve sosyal güvenlik hukuku, aile hukuku, gayrimenkul hukuku, kamulaştırma hukuku ve diğer alanlarda yasal takip, hukuki danışmanlık ve arabuluculuk hizmetlerini bir arada sunmaktadır.

Bu kapsamda hukuk ofisimizin felsefesi müvekkillerimizin tüm iş ve işlemlerinde öncelikle, önleyici hukuka ve hukuki danışmanlık hizmetlerine ağırlık vermek, adli sisteme intikal eden veya intikal etmesi gereken bütün takip ve davalarda da dosyaların güncel ve dinamik şekilde takibi ile mevcut adli sistem içerisinden doğru çözüme en hızlı şekilde ulaşmaktır.

Güner & Dökmen Hukuk ve Arabuluculuk ofisi, Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu kapsamında Adalet Bakanlığı Arabulucular Siciline kayıtlı arabulucuları ile uygun müzakere ortamı sağlayarak uyuşmazlıkların uzlaşma yoluyla çözümlenmesinde arabuluculuk hizmeti de sunmaktadır.

Hukukun üstünlüğüne olan sonsuz inancımız, kişisel ve toplumsal adaletin gerçekleşmesine yönelik büyük tutkumuz, sonuca ve çözüme dönük akademik titizliğimiz ile sürekli gelişim idealimiz temel dinamiğimizi oluşturmaktadır ve bütün çalışmalarımızda bize yol göstermektedir.

Güner & Dökmen Hukuk ve Arabuluculuk ofisinin tüm hizmetlerin yürütülmesinde, müvekkillerimizin kamuya açık olmayan her türlü bilgi ve belgelerini gizlilik ve sorumluluk esaslarına uygun olarak muhafaza etmeyi ilke olarak benimsemiştir.